×

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /home/pol-argos/ftp/2017_polargos_produkcja/includes/menu.inc).

  Nowoczesne wzornictwo

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas nadrzędną wartością. Wielość stylów architektonicznych skłania nas do tego, by wciąż rozszerzać asortyment wzorów ogrodzeń. Doskonale rozumiemy też, że gusta i moda się zmieniają. Dlatego oferujemy ogrodzenia różnorodne w stylach: od prostych i tanich, aż po te najbardziej wykwintne i droższe. Każdy Klient znajdzie u nas rozwiązanie pasujące do architektury jego domu i krajobrazu a jednocześnie przystępne cenowo. Przy doborze odpowiedniego ogrodzenia warto skorzystać z naszego Wizualizatora.

Nowoczesne wzornictwo

 

  Praktyczne rozwiązania

Inspiruje nas życie. Nasze ogrodzenia są bardzo łatwe w montażu i codziennej eksploatacji. Wiemy o tym, bo nasi pracownicy używają ich osobiście. To dostarcza nam inspiracji, by zmieniać i udoskonalać nasze produkty. Projektujemy je i produkujemy w Polsce. W ich wytworzenie zaangażowane są wszystkie działy produkcyjne. Synergiczna współpraca pomiędzy nimi, wsparcie działu marketingu i sprzedaży oraz selekcja materiałów używanych do produkcji owocuje produktami najwyższej jakości. Dzięki temu utrzymujemy i kontrolujemy cały proces produkcji od początku do końca.

 

  Dział rozwoju i jakości, czyli gdzie powstają nasze pomysły

To w tym biurze konstrukcyjnym tworzone są wszystkie produkty i akcesoria. Polargos co roku poszerza swoją ofertę o nowe wzory ogrodzeń, a te które przechodzą na kolejny sezon są udoskonalane pod względem technologicznym i użytkowym. Większość projektów opartych jest na własnych pomysłach i patentach. Nieustannie wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne i staramy się dostarczać produkty zgodne z nowoczesnym designem i oczekiwaniami rynku. Celem procesu projektowania jest stworzenie bezpiecznego i komfortowego produktu.

Dział rozwoju i jakości Dział technologii

 

  Dział technologii, czyli kto wdraża nowe produkty do produkcji

Dział technologii zapewnia stałe wsparcie procesowi produkcji, zaczynając od wdrożenia technologii produkcyjnej, przez standaryzację wyrobów i produkcji, po kontrolę jakości finalnych wyrobów. Ponadto, nasi technolodzy służą wiedzą i doświadczeniem naszym Klientom. Pomagają rozwiązywać problemy montażowe, prowadzą szkolenia produktowe z zakresu montażu i rozwiązań technologicznych.

 

  Kontrola jakości

Kontrola jakości odbywa się na każdym etapie produkcji. Proces zaczyna się od zbadania surowców wykorzystywanych w procesie produkcyjnym, następnie każdy produkt na każdym etapie produkcyjnym sprawdzany jest przez koordynatorów obszarów oraz dodatkowo przez dział technologii. Wszystkie wyroby lakierowane są badane na bieżąco pod kątem grubości powłoki, za pomocą ultrametru, a przyczepność powłoki jest badana metodą siatki nacięć (CROSS-CUT Test) za pomocą specjalistycznego przyrządu.

Proces produkcji oparty jest o nowoczesne technologie i maszyny, które niejednokrotnie przewyższają potrzeby produkcyjne ogrodzeń. Przykładem mogą tu być piły automatyczne sterowane automatycznie CNC, roboty spawalnicze czy laser do precyzyjnego cięcia. Wdrożyliśmy je do produkcji mając na uwadze zachowanie jak najwyższej jakości wytworzenia i uzyskania zdolności kontroli procesu produkcyjnego.

Kontrola jakościKontrola jakości

 

  Produkcja

Proces produkcji oparty jest o nowoczesne technologie i maszyny, które niejednokrotnie przewyższają potrzeby produkcyjne ogrodzeń. Przykładem mogą tu być piły automatyczne sterowane automatycznie CNC, roboty spawalnicze czy w końcu laser do precyzyjnego cięcia. Wdrożyliśmy je do produkcji mając na uwadze zachowanie jak najwyższej jakości wytworzenia i uzyskania zdolności kontroli procesu produkcyjnego. O procesach technologicznych, które zostały wdrożone do produkcji piszemy więcej w zakładce: Technologie produkcyjne.

ProdukcjaProdukcja