×

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/pol-argos/ftp/2017_polargos_produkcja/includes/menu.inc).

  Polargos ekspertem w Muratordom.pl

 

Nasza firma we współpracy z redakcją Muratordom prowadzi wspólny projekt: PORADY EKSPERTA W DZIALE OGRODZENIA. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie produkcji i montowania ogrodzeń na portalu Muratordom.pl. Z ramienia naszej firmy porad udziela Kierownik Działu Technologii Pan Grzegorz Sadło. Z odpowiedziami naszego Eksperta można zapoznać się klikając na poniższy link: http://muratordom.pl/eksperci/ekspert/ budowa-ogrodzenia-systemy-ogrodzen/polargos/92/92/ 

Nie wiesz jak zamontować ogrodzenie? Masz wątpliwości jakie elementy ogrodzenia wybrać? Jak poradzić sobie z montażem napędu Polargos? Zastanawiasz się jak konserwować ogrodzenie by dłużej pozostawało piękne i cieszyło każdego dnia?

Wejdź na powyższą stronę i zadaj pytanie wypełniając formularz. Odpowiedź Eksperta ukaże się na stronie internetowej www.muratordom.pl/eksperci/ oraz zostanie wysłana na skrzynkę zadającego pytanie.

Kolejne odpowiedzi tworzą archiwum wiedzy w witrynie muratordom.pl/eksperci/ dostępne dla wszystkich czytelników.
 

ZADAJ PYTANIE NASZEMU EKSPERTOWI >>>