×

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/pol-argos/ftp/2017_polargos_produkcja/includes/menu.inc).

  Dobre ogrodzenia i nie tylko…

Jesteśmy producentem ogrodzeń metalowych i drewnianych. Co roku wprowadzamy na rynek nowe wzory i rozwiązania technologiczne. Oferta firmy to ponad 30 systemów ogrodzeniowych oraz szeroka lista pasujących do nich akcesoriów ułatwiających montaż i codzienną eksploatację.

 

  Systemy ogrodzeniowe dla klientów indywidualnych

W naszej ofercie posiadamy systemy ogrodzeniowe dla klientów indywidualnych, podzielone w sezonie 2016 na następujące grupy:

Siatki ogrodzeniowe

 

  Systemy ogrodzeniowe dla firm i przedsiębiorstw

Naszą ofertę kierujemy do deweloperów, szkół, podmiotów użyteczności publicznej, magazynów, stadionów i Klientów, którzy poszukują produktów do ogrodzenia dużych przestrzeni. W tej ofercie znajdują się m.in. łatwe w montażu panele ogrodzeniowe.

 

  Automatyka do bram przesuwnych i dwuskrzydłowych

Automatyka oraz zestaw akcesoriów do montażu dostosowane do ogrodzeń Polargos.

  Akcesoria montażowe do ogrodzeń

Słupki, zamknięcia i blokady, łączniki i obejmy do przęseł, śruby montażowe oraz druty naciągowe i wiązałkowe do siatek, napinacze oraz zaślepki sprzedawane w komplecie wraz z przęsłami, bramami i furtkami.

Akcesoria montażowe do ogrodzeń

  Akcesoria do ogrodu

Ostrza do huśtawek, kotwy i podpory przydatne w mocowaniu urządzeń ogrodowych.

Akcesoria do ogrodu

 

  Akcesoria do napędów do bram

Akcesoria do napędów do bram