×

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/pol-argos/ftp/2017_polargos_produkcja/includes/menu.inc).

  Automatyczne bramy Polargos

 

Automatyczne bramy Polargos

Kupując naszą bramę można od razu wyposażyć ją w automatykę, co zaoszczędzi nam czas i pieniądze. Nie trzeba tracić czasu na oddzielne kupowanie bramy a następnie szukanie pasującej do niej automatyki. Nie ma też potrzeby dostosowania łączników automatu do bramy, ponieważ o wszystkim już pomyśleliśmy. Zestaw automatyki zawiera dedykowane łączniki do bram Polargosu.​

 

  Korzyści stosowania automatyki do bram

 

    Wygoda – szybkie otwieranie

Brama z napędem Polargosu może się otworzyć w zaledwie 16 sekund. Ten czas może być różny, zależnie od parametrów bramy.

    Bezpieczeństwo

Brama ogrodzeniowa może być wyposażona w inteligentny system wykrywania przeszkody. System ten automatycznie zablokuje zamykanie bramy, gdy między jej skrzydłami pojawi się jakiś przedmiot.    

    Łatwy montaż

Łatwa, samodzielna instalacja jest możliwa dzięki zastosowaniu automatycznych ustawień i kolorystycznych oznaczeń ułatwiających podłączenie oraz nawierceniu w bramie otworów montażowych i dołączeniu łączników dostosowanych do ogrodzeń firmy Polargos. Wszystkie napędy Polargos zostały wyprodukowane we Francji.

    Niższa cena

Brama i napęd kupowane w zestawie są tańsze od kupionych oddzielnie. Nie wszystkie rodzaje bram można nabyć z napędami w sieciach handlowych. Chcąc kupić daną bramę w zestawie z automatyką  wystarczy złożyć zamówienie. Czas realizacji to 21 dni roboczych.

 

 

  Zalety naszych bram z automatem

 

    Parametry automatów dostosowane do bramAutomat brama dwuskrzydłowa

Nie musisz zastanawiac sie, czy Twój automat bedzie pasował do bramy

    Automaty wyposażone w system RTS

Jest kompatybilny z innymi urzadzeniami w tym systemie

    Bramy posiadają gotowe otwory montażowe

Unikasz nawiercania i uszkodzenia powłoki bramy

    Kompletny zestaw do montażu automatu

Zawiera dedykowane dystanse oraz łaczniki do bramy i słupków.

    Szeroka gama wzorów automatycznych bram

    Pełna oferta akcesoriów dodatkowych

    Doradztwo i profesjonalny serwis pogwarancyjny

 

  Komfort i bezpieczeństwo wokół domu

 

     Komfort i bezpieczeństwo to dwa atrybuty, które kojarzą nam się z domem. Dobrze, gdy można ich doświadczyć już przy wjeżdżaniu na posesję. Umożliwia to brama z napędem.

     By wjechać na własną posesję nie trzeba wysiadać z samochodu narażając się np. na zmoknięcie, nie trzeba rezygnować ze wysłuchania ciekawej audycji radiowej, czy przerywać rozmowy z pasażerem. Wystarczy nacisnąć przycisk pilota i gotowe.

     Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to pomimo zastosowania automatyki, zawsze  można  otworzyć i zamknąć bramę ręcznie.

     System sterowania bramą wjazdową można wyposażyć w awaryjną baterię, która umożliwi automatyczne sterowanie bramą nawet podczas przerwy w dostawie prądu.

     Nie trzeba obawiać się, że zamykająca się brama przytrzaśnie stojący samochód czy inny przedmiot znajdujący się na linii zamykania, ponieważ system po wykryciu przeszkody, automatycznie się zatrzyma.

 

W naszej ofercie posiadamy: