×

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/pol-argos/ftp/2017_polargos_produkcja/includes/menu.inc).

  Dobre ogrodzenia

Dobre ogrodzenia nie tylko stoją na straży bezpieczeństwa domu, ale również budują niepowtarzalny styl posesji. Nasze ogrodzenia metalowe łączą w sobie staranne wykonanie z doskonałą jakością.

Dobre ogrodzenia

 

  Dlaczego warto wybrać nasze ogrodzenia?

 

     Poczucie bezpieczeństwa i ochrona przed nieproszonymi gośćmi

Projektując elementy ogrodzeń: przęsła, furtki i bramy, mamy na względzie – oprócz estetyki i komfortu użytkowania – przede wszystkim bezpieczeństwo. Chcemy, by wybierając nasze ogrodzenia, nasi Klienci czuli się dobrze i bezpiecznie. Stosowane przez nas systemy i rozwiązania technologiczne skutecznie chronią dom i jego mieszkańców przed nieproszonymi gośćmi.
 

     Podniesienie walorów estetycznych posesji

Szeroka gama wzorów pozwala wybrać ogrodzenie zgodne z indywidualnymi oczekiwaniami, które będzie współgrać z wyglądem domu i otoczenia. Dobrze dobrane ogrodzenie doskonale podkreśli styl posesji i nada jej charakteru i elegancji. Szczególne walory ozdobne mają zwykle brama ogrodzeniowa i furtka.
 

     Wygodny zakup

Wszystkie elementy służące do zamontowania ogrodzenia można kupić w jednym miejscu. Instrukcję montażu można otrzymać od sprzedawcy lub pobrać z naszej strony internetowej w zakładce: Pobierz.
 

     Duży komfort użytkowania dzięki wysokiej jakości produktu

Każdy z rodzajów ogrodzeń wykonany jest z bardzo dużą starannością i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Ogrodzenia są dostępne w dwóch systemach malowania:

  • ogrodzenia ocynkowane – pokryte warstwą cynku i malowane farbą proszkową (tzw. system Duplex), na który udzielamy pięcioletniej gwarancji,
  • ogrodzenia metalowe malowane farbą proszkową.

 

  Ponadto nasze ogrodzenia wyróżna na rynku wiele atrybutów:

 

    Regulowane zawiasy

Ocynkowane zawiasy kolankowe wkręcane w słupki pozwalają korygować drobne błędy w poziomowaniu słupków.

Regulowane zawiasyRegulowane zawiasyRegulowane zawiasy

 

     Ocynkowane zamknięcia

Zamknięcia górne i dolne bramy oraz zawiasy są ocynkowane. Takie rozwiązanie zwiększa odporność na ścieranie i korozję.

Ocynkowane zamknięcia

 

     Otwory odpływowe

Ramy bram i furtek posiadają otwory do odpływu wody. Woda która się skrapla wewnątrz ogrodzenia może swobodnie wypływać na zewnątrz. To rozwiązanie ogranicza ryzyko pojawienia się rdzy oraz zamarzania wody wewnątrz ogrodzenia.

Otwory odpływowe

 

     Sztywna rama

Poprzez wpuszczenie sztachet w ramę bramy lub furtki rama ogrodzenia wraz ze sztachetkami zyskuje na sztywności. Dodatkowym atutem jest brak rdzy, która mogłaby wypływać z pionowo ustawionych sztachetek na podłoże ramy.

Sztywna rama

 

     Szybki montaż ogrodzeń

Ogrodzenie można zmontować samodzielnie lub skorzystać z usług firmy monterskiej. Wszystkie elementy ogrodzenia: czy to przęsło, furtka, a nawet brama ogrodzeniowa nie wymagają spawania do słupków – wystarczy śrubokręt.

Szybki montaż ogrodzeń

 

     Automatyka do bram

Oferujemy bramy w zestawie z napędami do bram dwuskrzydłowych i przesuwnych. Zakup zestawu gwarantuje odpowiednio dobrane parametry oraz przygotowanie do montażu, tj. nawiercone otwory montażowe oraz dołączone łączniki do bramy i słupków. Więcej o naszej ofercie automatyki do bram znajdziesz w dziale: Automatyka.

Automatyka do bram