Polargos Laureatem Godła Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej

Polargos Laureatem Godła Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej

08 Grudzień, 2016

 

Polargos Sp. z o.o. w ramach VI edycji Ogólnopolskiego Programu Budowalnego orgaznizowanego przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej został laureatem Godła konkursu w kategorii: Producent Materiałów Budowalnych roku 2016.

X Turniej Niepodległościowy o puchar Prezesa Polargos

15 Listopad, 2016

 

Ruszyła Garwolińska Liga Piłkarska, którą oficjalnie otworzył X Turniej Niepodległościowy. Drużyny walczyły o puchar Prezesa Polargos, a także o nagrody indywidualne w postaci pucharu dla na najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika Turnieju.

I miejsce w turnieju zajęła drużyna ABSOLWENT BUDEL, Damian Matysiak został najlepszym strzelcem, Robert Wilczek najlepszym bramkarzem, zaś Damian Kisiel najlepszym zawodnikiem. Gratulujemy!

Polargos laureatem złotych certyfikatów rzetelności Rzetelna Firma

09 Listopad, 2016

 

 W dniu 25.10.2016 roku na Gali organizowanej przez Krajowy Rejestr Długów, Rzetelną Firmę oraz Dziennik Gazetę Prawną nasza firma otrzymała:

Twoja posesja wizytówką Polargos

19 luty, 2016

Niech Twój dom będzie naszą wizytówką! Jeśli masz na swojej posesji ogrodzenie Polargos, chcesz nam pokazać jak zmienił się Twój dom, dzięki naszemu ogrodzeniu, napisz do nas! Poszukujemy ciekawych i pięknych realizacji do profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Zapraszamy do sklepu internetowego Verac.pl

19 luty, 2016

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 27 maja 2015 roku został uruchomiony sklep internetowy oficjalnego partnera Polargos firmy Verac Sp. z o.o. 

Zapraszamy na wyprzedaż ogrodzeń i akcesoriów

19 luty, 2016

Zapraszamy na posezonowe wyprzedaże ogrodzeń wraz z akcesoriami. To doskonała okazja by zakupić nasze ogrodzenia w bardzo atrakcyjnych cenach.

Na wyprzedażach pojawiają się często wzory nieobecne w sieciach handlowych a także pochodzące z poprzednich sezonów. To pełnowartościowe ogrodzenia, składające się z bram, furtek i przęseł. Różnorodność wzorów zadowoli najbardziej wyszukane gusta. Zapraszamy!

Bramy dwuskrzydłowe i furtki w komplecie z zawiasami

19 luty, 2016

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta wszystkie bramy i furtki Polargos dostępne w sieciach Castorama, Obi i Leroy Merlin dostępne są w tym roku z zawiasami w komplecie.

Wszystkie zawiasy są zabezpieczone antykorozyjnie, dzięki cynkowaniu ich powierzchni.

Polargos po raz trzeci nagrodzony Gazelami Biznesu

19 luty, 2016

Nasza firma została po raz trzeci uhonorowana prestiżową nagrodą GAZELE BIZNESU.

Polargos obchodzi swoje 20 lecie

19 luty, 2016

Istniejemy już 20 lat i jesteśmy z tego dumni!

Przez 20 lat Polargos działa nieprzerwanie, rozwijając się, wychodząc naprzeciw wymaganiom rynkowym.

Siatki plecione Polargos w ofercie Castoramy

19 luty, 2016

Siatki o dwóch grubościach drutu (2,4 i 2,7 mm) i w 3 wersjach wysokości (1,0; 1,25; 1,5 m) są dostępne w ofercie Castoramy od początku tego sezonu. Klienci szukający dobrej jakości siatek (ocynkowane i powleczone PCV) będą mogli kupić je w każdym markecie na terenie kraju.

Alternatywne obejmy do montowania przęseł w ofercie Castoramy

19 luty, 2016

W ofercie Castoramy w 2014 roku Polargos zaproponował alternatywne obejmy do montowania przęseł. Obejma słupka 70×70 pozwala na mocowanie przęseł/siatki ogrodzeniowej na słupku 70×70 mm bez konieczności ingerencji w powierzchnię słupka. 

Bauhaus nowym dystrybutorem Polargos

19 luty, 2016

W sezonie 2014 r. ogrodzenia Polargos dostępne będą również w międzynarodowej sieci Bauhaus. Na początku sezonu kilkanaście wzorów będą dostępne w marketach na Węgrzech, mamy plany rozszerzyć sprzedaż również na rynek czeski. Pozyskanie nowej sieci marketów budowlanych w Europie do współpracy wpisuje się w realizację planu rozwoju sprzedaży w Europie środkowo-południowej. Zaprezentowanie ogrodzeń w marketach stanowi początek współpracy zaplanowanej na większą skalę. 

Nowa oferta w systemie panelowym Sparta

19 luty, 2016

W 2014 r. Polargos wprowadził nową ofertę panelów z oczkiem o wymiarze 60 x 200 mm. To nie jedyna zmiana. System został wyposażony w nowe zawiasy i zamknięcia, a przede wszystkim w klamkę w bramie

Nowa oferta napędów do bram przesuwnych i dwuskrzydłowych

19 luty, 2016

W ofercie Polargos w sieciach OBI i Castorama Klienci znajdą w tym roku szerszą ofertę bram dwuskrzydłowych i przesuwnych z napędami aniżeli w roku 2013.

Nowe kolory ogrodzeń w ofercie Polargos w 2014 r.

19 luty, 2016

Co prawda w tym sezonie Polargos nie zaprezentował zupełnie nowego koloru ogrodzenia, tak jak w zeszłym sezonie, natomiast wprowadził nową odmianę koloru antracytowego - RAL7016. Jest on półmatem koloru zbliżonego do grafitu, z drobną strukturą.

Konkurs „Skok na płot”

19 luty, 2016

Konkurs wygrała osoba indywidualna, która za projekt ogrodzenia otrzymała nagrodę 3000 zł. Polargos ogłosił 2. edycję konkursu pod hasłem: „Skok na Płot”. Zadanie konkursowe polegało na zaprojektowaniu ogrodzenia na potrzeby firmy Polargos.  

Centrum ogrodzeń w OBI

19 luty, 2016

W tegorocznym Centrum Ogrodzeń znalazły się ekspozycje ogrodzeń przede wszystkim z oferty 2013. W otwarciu Centrum Ogrodzeń wzięli udział m.in. przedstawiciele firmy Polargos, którzy służyli pomocą merytoryczną i techniczną zainteresowanym klientom. Kolejną korzyścią była promocja zakupowa: „Furtka za 1 zł”. 

Polargos ponownie doceniony przez Gazetę Puls Biznesu

19 luty, 2016

Firma Polargos Sp. z o.o. została po raz kolejny uhonorowana prestiżową nagrodą „Gazele Biznesu”. Nagroda jest wręczana najdynamiczniej rozwijającym się firmom z segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Wyróżnienie to otrzymują spółki krajowe, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie.

System panelowy N1 zmienia nazwę

19 luty, 2016

W związku z rozszerzeniem oferty tego systemu w sieci Castoramy, do dostępnych do tej pory wielkości oczek (50×200 i 75 x200) dołączą nowe oczka o wymiarach 60×200 (również ocynk, kolor antracyt).

Nowe kolory ogrodzeń w ofercie Polargos w 2013 r.

17 luty, 2016

W tym sezonie Polargos zaprezentował dwa nowe kolory ogrodzeń. Pomimo dużego zainteresowania kolorem czarnym, Polargos wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie chcą ulegać popularnym trendom i szukają czegoś innego. Jeden z kolorów zaprezentowanych w sieciach Castoramy to kolor antracytowy opisany w palecie RAL numerem 7016. Ogrodzenie, które malujemy tym kolorem to Madryt z Kolekcji Luxury.